O mnie

Ewa Kovacs-Kapluk

Terapiami naturalnymi zainteresowałam się niejako z konieczności. Przez wiele lat cierpiałam z powodu rozmaitych dolegliwości, wobec których medycyna akademicka okazała się bezradna. Poszukiwania skutecznej terapii zawiodły mnie pewnego dnia do gabinetu hirudoterapii. Pijawki i ich właściwości lecznicze z miejsca wzbudziły moją fascynację i od tej pory stale zgłębiam swoją wiedzę na ich temat.

Dziś jestem już dyplomowaną hirudoterapeutką . Ukończyłam kurs podstawowy w firmie Abros w Warszawie oraz kurs dla zaawansowanych organizowany przez firmę PARMED i BIO-GEN w Namysłowie.

O niezwykłej skuteczności hirudoreapii przekonałam się na własnej skórze oraz przy okazji licznych zabiegów, które w trakcie mojej dotychczasowej praktyki wykonałam.

IMG-1449-768x1024

Kwalifikacje zawodowe

  • 2016 Kurs Podstawowy w Warszawie w firmie Abros
  • 2016 Kurs dla Zaawansowanych Namysłów firma Parmed
  • 2018 Kurs drugiego stopnia z zakresu wykorzystania hirudoterapii i larwoterapii w leczeniu trudno gojących się ran firma Euro-Gen Poznań
  • 2020 Certyfikat ukończenia kursu hirudoterapii u dr. Konstantina Sukhova przewodniczącego Światowej Organizacji Hirudoterapii (World Hirudotherapy Organization) z siedzibą w Moskwie. Dr Sukhov opracował swoją autorską metodę leczenia pijawkami, jest praktykującym kardiologiem i w pracy z pacjentami kardiologicznymi stosuje hirudoterapię z wielkim powodzeniem, oczywiście przy innych schorzeniach również. Od tego czasu uczestniczę w comiesięcznych webinarach dr Sukhova dotyczących leczenia pijawkami poszczególnych schorzeń.
  • 2020 ukończyłam Szkołę Naturopatii w Instytucie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej DAO w Krakowie i otrzymałam Dyplom Naturopaty.
  • Biorę udział w licznych kongresach i seminariach dotyczących hirudoterapii.
  • Jestem Członkiem polskiego Towarzystwa Chińskiej Medycyny i Akupunktury.

LECZENIE PIJAWKAMI

Oferowane przez nas na terenie Warszawy i Piaseczna leczenie pijawkami (cennik wysyłany na e-mail) to zabieg bezbolesny oraz skuteczny. Nasz gabinet gwarantuje przystępną cenę leczenia pijawkami – zapraszamy do skontaktowania się w celu ustalenia wizyty.

logo-big-300x300

Piaseczno
ul. Puławska 16

© 2021 Gabinet Hirudoterapii PIJAWKA Ew Kovacs-Kapluk. Wszelkie prawa zastrzeżone