O mnie

Ewa Kovacs-Kapluk

Terapiami naturalnymi zainteresowałam się niejako z konieczności. Przez wiele lat cierpiałam z powodu rozmaitych dolegliwości, wobec których medycyna akademicka okazała się bezradna. Poszukiwania skutecznej terapii zawiodły mnie pewnego dnia do gabinetu hirudoterapii. Pijawki i ich właściwości lecznicze z miejsca wzbudziły moją fascynację i od tej pory stale zgłębiam swoją wiedzę na ich temat.

Dziś jestem już dyplomowaną hirudoterapeutką . Ukończyłam kurs podstawowy w firmie Abros w Warszawie oraz kurs dla zaawansowanych organizowany przez firmę PARMED i BIO-GEN w Namysłowie.

O niezwykłej skuteczności hirudoreapii przekonałam się na własnej skórze oraz przy okazji licznych zabiegów, które w trakcie mojej dotychczasowej praktyki wykonałam.

IMG-1449-768x1024

LECZENIE PIJAWKAMI

Oferowane przez nas na terenie Warszawy i Piaseczna leczenie pijawkami (cennik wysyłany na e-mail) to zabieg bezbolesny oraz skuteczny. Nasz gabinet gwarantuje przystępną cenę leczenia pijawkami – zapraszamy do skontaktowania się w celu ustalenia wizyty.

logo-big-300x300

Piaseczno
ul. Puławska 16

© 2021 Gabinet Hirudoterapii PIJAWKA Ew Kovacs-Kapluk. Wszelkie prawa zastrzeżone